Květen 2014

Prioritou se stává pohyb !

31. května 2014 v 6:26 | M.
POHYB to je to nejd§ležitější jak při pouhém hubnutí tak i u zravého životního stylu :) ! Bez pohybu to opravdu nejdte. Vůbec nezáleží na tom, jestli hrajete basketbal, fotbal, běháte, šplháte, tancujete, chodíte, luxujete ... hlavní je to, že se hýbete !

Já se snažím každý den cvičit - původně jsem cvičila podle různých videí na youtube ale u toho jsem nikdy nevydržela a tak jsem si naplánovala vlastní cvičební program, kde kombinuji aerobní aktivity s posilováním ... můžu vám říct, že mi příjde lepš než všechna ta videa dohromady, vždycky se u toho potím jak nikdy :D !
Také se snažím běhat .. každý den tak 30minut +- ale kvli nepřízni počasí musím sem tam běhání vynechat.
Samozřejmě někdy se stane, že vám čas na běhání nevýjde a tak, když je hezky tak denně chodím 4 km pěšky místo toho, abych jezdila autobusem. Znáte takové ty rady - nejezdi autem - jdi pěšky! nejezdi výtahem - choď do schodů .. tak tím se teď řídím :)

JAK JSTE NA TOM S POHYBEM VY ?

Z mého stolu (1.)

30. května 2014 v 20:21 | M. |  z mého stolu
Minulý týden jsem se dívala na jeden pořad o hubnutí a tam zazněla vět : " Jídlo vás musí bavit." Proto jsem se začala zabívat přípravou a pestrostí toho, co mám na talíři a tak přidávám několik mých začátečnických fotek. Nojo zatím to nevypadá tak skvěle jako u jiných blogerk ale myslím si, že se v tom budu zlepšovat :DVítejte :)

30. května 2014 v 18:20 | M.
Ahooj, zdravím všechny, co sem zavítají :) Zpočátku vás asi moc nebude ale na tomto blogu mi ani o moc velkou návštěvnost nepůjde. :) Budu ráda, když zanechá komentář každý, kdo se zde objeví :)

Hlavním důvodem, proč jsem si tento blog založila, je změna mého životního stylu,který si chci nějakým způsoben zdokumentovat, popřípadě někomu i poradit a také si přečíst názory a tipy od jiných :) !

Takže vítejte u mě na blogu :)