Srpen 2014

ROAR Challenge :)

8. srpna 2014 v 13:49 | M. |  cvičení

Včera jsem si opět zacvičila jstejně jako v úterý a musím říct, že je to božíí pocit :) K obyčejným cvikům,které obměňuji jsem tentokrát přidala cviky z videa,které jsem vám přidávala v tomto článku a dnes mě dokonale bolí třísla :D Sice to bolí ale je to super pocit :D !
Leon :3
Konečně jsem si zacvičila i něco na tricepsi a ještě teď to cítím :) Taktéž skvělý pocit :) !
Po cvičení jsem si dala sprchu, rychle se oblékla a učesala a zase jsem běžela za kámoškou, se kterou jsme se vydaly pěšky do města :) ! Takže nachozenýho něco přeš 16kilometrů :) Krása!!! Na cestu zpět jsme si koupily každá dva banány a šly jsme domů :D ! Mám ze sebe radost !!

Tip --> Na svačinky si dávejte přesně něco takového jako je banán :D ! Nejlépe : dopoledne ovoce a odpoledne zeleninu:D - to mi připomíná, že máme v lednici celý meloun <3
<3
Ta radost mě ale přechází, když si uvědomím, jak jsem se doslova přežrala,když jsem přišla domů! Moje ségra totiž pořádala se svou kamarádkou oslavu narozenin a napekla muffiny, udělala jednohubky, koupila brambůrky a cocacolu. Já jsem pochopitelně musela všechno ochutnávat ale naštěstí jsem se udržela a odmítla aspoň tu ledovou kávu se šlehačkou, coca colu a to jedovatě zbarvené šampáňo plné sladidel a barviv.

No a teď ta Roar Challenge :) --> suprové cvičení na suprovou písničku !

Nemusíte nutně začínat na padesátce :) !

5. srpna 2014 v 12:12 | M. |  cvičení
Dneska jsem si krásně začvičila :) Trvalo to asi patnáct minut ! Jsem spocená jak nikdy! Ještě jsem při tom do sebe lila tetplý mátový čaj, takže jsem opravdu brutálně zpocená ale cítím se naprosto úžasně :) !!
Odteď se snažím nejíst půl hodiny po cvičení a půl hodiny před cvičením, takže mi to dnes vychází přesně na oběd ! Paráda!!

Cvičební plán na dnešek byl hoodně krátký a vytvořila jsem si ho sama !
Cvičila jsem cviky na bicepso (teď si uvědomuji, že jsem zapoměla tricáky), na zadek, na stehna, lýtka, šikmé i přímé břišní svalstvo a záda. Každý cvik jsem provedla jen pětkrát ale rychle po sobě a bez přestávek!

Dneska by to chtělo ještě nějaké to cvičeníčko podle youtube :-) VYbrala jsem si toto :

Je to video se třemi naprosto úžasnými cviky,které by mě nikdy nenapadly :) !