ROAR Challenge :)

8. srpna 2014 v 13:49 | M. |  cvičení

Včera jsem si opět zacvičila jstejně jako v úterý a musím říct, že je to božíí pocit :) K obyčejným cvikům,které obměňuji jsem tentokrát přidala cviky z videa,které jsem vám přidávala v tomto článku a dnes mě dokonale bolí třísla :D Sice to bolí ale je to super pocit :D !
Leon :3
Konečně jsem si zacvičila i něco na tricepsi a ještě teď to cítím :) Taktéž skvělý pocit :) !
Po cvičení jsem si dala sprchu, rychle se oblékla a učesala a zase jsem běžela za kámoškou, se kterou jsme se vydaly pěšky do města :) ! Takže nachozenýho něco přeš 16kilometrů :) Krása!!! Na cestu zpět jsme si koupily každá dva banány a šly jsme domů :D ! Mám ze sebe radost !!

Tip --> Na svačinky si dávejte přesně něco takového jako je banán :D ! Nejlépe : dopoledne ovoce a odpoledne zeleninu:D - to mi připomíná, že máme v lednici celý meloun <3
<3
Ta radost mě ale přechází, když si uvědomím, jak jsem se doslova přežrala,když jsem přišla domů! Moje ségra totiž pořádala se svou kamarádkou oslavu narozenin a napekla muffiny, udělala jednohubky, koupila brambůrky a cocacolu. Já jsem pochopitelně musela všechno ochutnávat ale naštěstí jsem se udržela a odmítla aspoň tu ledovou kávu se šlehačkou, coca colu a to jedovatě zbarvené šampáňo plné sladidel a barviv.

No a teď ta Roar Challenge :) --> suprové cvičení na suprovou písničku !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Sarah~ ~Sarah~ | 8. srpna 2014 v 16:18 | Reagovat

Inspirace s Roar challenge *_* Takže díky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama