Říjen 2014

Opět jsem přibrala.. je na čase s tím zatočit!

12. října 2014 v 15:12 | M. |  tipy
Ahoj, (pokud to někdo čte:D)

Začátkem září jsem zjistila, že jsem brutálně zhubla:D nevím, jak jsem na tom z váhou, protože je momentálně nepoužitelná:D ale na pohled to bylo dot vidět, bylo to asi tím, jak jsem skoro každý den chodila minimálně 8km pěšky.. no ale s tím jsem nějak přestala. Žeru jak prase (s prominutím) a na cvičení mi taky moc času nezbívá, takže jsem to asi zase všechno nabrala zpět!
Každopádně jsem pevně rozhodnutá, že s tím něco provedu, takže od teď:

1.) Dodržovat pitný režim - minimálně 2,5 litru neslazených tekutin denně!
2.) Pravidelně a hodně zeleniny a ovoce, poslední jídlo v 19:00
3.) Vynechat úplně všechny sladkosti typu Mars, Snickers,... :D
4.) Cvičit každý den- 4x týdně intenzivěji a 3x týdně méně intenzivně!
5.) Jít si alespoň 2x týdně zaběhat!
6.) Spát minimálně 7,5hod denně

1. výzva - 19 dní bez sladkostí !!

3. října 2014 v 14:50 | Markéét |  Výzvy

Ahooj, hned na začátek: Čas od času sem přidám nějakou výzvu .. není to nic jako 30ti denní výzva, kdy vám slíbím nějaké břišáky nebo tak něco ale jde spíš o to, vyzkoušet svou vůli a je to prostě takový pokus :) !


19 dní bez sladkostí


První výzva,kterou jsem si vymyslela a hodlám ji příjmout (sama od sebe:D) je taková, že nesmím 19 dní jíst sladkosti. A právě mě napadá takový článek na téma sladkosti, takže o jejich efektu na vaše zdraví a vzhled tu ješště článek bude. Budu moc ráda,když tuto yzkouší i někdo jiný než já, a když mi sem napíšete, jak se vám daří... popravdě :D !
Začínám dnes 3.10. a měla bych končit za devatenáct dní 22.10.2014... o tom, jak u mě plnění této výzvy vypadalo vám sem napíšu, až to dokončím ! A budu moc ráda,když mi sem průběžně budete psát vy, jak jste na tom!


Další článek výjde s největší pravděpodobností 10.10. a to na téma sladkosti :) :D

Zapojí se někdo do této výzvy??!


Čas na rozjezd !

2. října 2014 v 17:07 | Markéét |  Info o blogu
Ahooj všichni, kdo tu jste i nejste (protože sem zatím nikdo nechodí). Myslím si, že už je na čase to tu pořádně rozjet :) ! Během září se mi podařilo celkem dost zhubnout, takže bych se ráda podělila o svoje zkušenosti a tipy s těmi,které to zajímá :) Ráda bych sem také přidávala zajímavé věci, na které někde narazím a chtěla bych se zaměřit především na cvičení, jídlo a zdraví!
Nejsem začátačnice s blogováním, jelikož mám ještě jeden blog,který provozuji už dva roky, takže tu nebudu aktivní každý den ale chtěla bych pravidelně přidávat alespoň jeden článek týdně a to vždy během víkendu!

Kdyby někoho zajímal další článek,který bude na téma moje 1. výzva, tak se tu objeví zítra - v pátek 3.10.2014 !!

Pokud si to někdo přečetl budu ráda za každý koemntář,kde mi napíšete, co by vás nejvíce zajímalo :) !