Březen 2015

30 day shred - Den 2., level druhý - naplno se potíme :D

19. března 2015 v 22:39 | M. |  cvičení

Super, super, super! Cítím se úžasně. Je za mnou druhý den levelu 2. Dnes jsem si udělala sportovní den a tak jsem odpoledne vyrazila na bezmála hodinovou procházku s pejskem (střídavě to byl běh:D) a ušli/uběhli jsme téměř čtyři kilometry. Potom jsem stihla ještě hodinu tance a večer jsem se konečně dostala k Jillian. Popravdě jsem se u Jill ještě nikdy nezapotila tak, jako dnes! Bylo to brutální! Podařilo se mi jet celý workout naplno! A stálo to za to! Ta náladaaaa!! Cviky už zvládám a jedu dokonce spíš ty náročnější, takže spokojnost vysoká! Mám sama ze sebe radost a to je důležité !

"Vždycky ze sebe vydejte maximum. Co zasadíte dnes, sklidíte později." - Og Mandigo


Jinak dnes jsem konečně porovnala jak je to s mými mírami teď a jak to bylo pře levelem 1 :D ! A shrunjící článek plánuji napsat už zítra :) Někdy k večeru nebo veřer :D !

add a caption


30 day shred - Den 1., level druhý

18. března 2015 v 21:21 | M. |  cvičení

Dnes jsem poprvé cvičila level 2 a musím říct, že to není nic jednoduchého ale na druhou stranu mě level 1 na tuto zátěž opravdu velice dobře připravil. Nejela jsem na 100%, jelikož se zatím v levelu 2 jen rozkoukávám ale cviky se i velice líbí a po deseti dnech stereotypního cvičení je změna velice příjemná!


",Někdy jindy' není den v týdnu." - Janet Dailey


Jinak po prvním levelu jsem se změřila a zvážila a teď už mě čeká porovnávání s tím, co jsem měřila před levelem jedna. Ještě jsem to neporovnala ale kadopádně se tu do konce týdne objeví článek,který bude shrnovat celý první level a moje výsledky.


LEVEL 2 -> pod perexem


30 day shred - Dny 9-10. Pohodička

17. března 2015 v 22:52 | M. |  cvičení

Poslední dva dny levelu 1 byly pohodička..no ne, že by to bylo nějak extra jednoduché ale jste zvyklý, takže je to úplně o něčem jiném. Takže level 1 je konečně za mnou a dnes jsem poprvé cvičila level 2. ! K tomu se vyjádřím v následujícím článku. Článek o tom, co mi deset dní v prvním levelu přineslo a "odneslo" bude článek do konce tohoto týdne.

"Už jste unavení z toho, jak pořád musíte začínat znovu? Tak se přestaňte vzdávat!"30 day shred - Den 8., level první -> odbyté.. :(

12. března 2015 v 19:19 | M. |  cvičeníNechci se na nic vymlouvat ale dnes zapracoval stres, spěch a odporné počasí :D a já se nesmírně těšila jen na to, až budu mít cvičení hotové. Už mě to tak moc nebaví ... nemyslím si, že by to bylo cvičením, spíše všemi věcmi kolem...ale nevadí. Odcvičeno mám a těšm se na zítřek protože je pátek, tak můžu cvičit,kdy chci.30 day shred - Den 7., level první -> neflákat!

11. března 2015 v 21:30 | M. |  cvičení

Dnes jsem si odcvičila 7. den v rámci prvního levelu 30day shred. Jsem nesmírně šťastná z toho, že vidím pokroky v tom, kolik toho vydržím. Ze začátku jsem to brala jako utrpení a teď je to zábava, na kterou se celý den těším. Říkám si, že dnes jsem jela všechny cviky naplno - teda až na ten poslední - s tím mám trošičku problém, ale nevadí :D ! Už jsem zvědavá na to, jak si poradím s levelem 2!

"Každý úspěch přichází až po rozhodnutí se o to pokusit."30 day shred - Den 6. level první -> za polovinou a šťastná

10. března 2015 v 19:54 | M. |  cvičení

Dnes jsem se konečně dostala za polovinu prvního levelu programu 30 dayshred. Dnešní workout mi přinesl opravdu velkou radost. Zacvičila jsem si nejlépe za celou dobu, co s Jillian cvičím a utíkalo to jako voda! Baví mě to a prostě to miluju ale říkám si, že mě za chvíli čeká těžké zvykání si na level 2! Nicméně i na to se těším! <- blíží se opravdu neúprosnou rychlostí!!

"Nezáleží na tom, že nemáte čas. Jde o to, abyste si ten čas udělali!"30 day shred - Den 5. level první -> polovina prvního levelu za mnou!

9. března 2015 v 21:31 | M. |  cvičení

Dnes jsem se dostala do poloviny prvního levelu programu 30days shred!! Což podle mě značí to, že teď už to jen tak nevzdám. Úžasnou motivací je to, jak vidím, že každým dnem je pro mě cvičení snadnější. Opravdu nebudu lhát, když řeknu, že se na zítřejší cvičení strááášně moc těším! S jarem,které se pomalu ale jistě objevuje venku, na mě jde skvělá nálada,kterou civčení jěště umocnilo. Miluju to a cítím se skvěle!!

"Věřte tomu, že úspěch je vaší jedinou možností."
30 day shred - Den 4 level první -> jak jdou cviky po sobě?

8. března 2015 v 20:40 | M. |  cvičení

Dnes jsem si úspěšně odcvičila čvrtý den levelu 1. Už pomalu vím, jak jdou cviky po sobě a jde mi to opravdu čím dál lépe. Zítra už budu v polovině prvnho levelu :D neskutečně se těším až si zase zítra zacvičím. Začínám se ale obávat jen jednoho a to je začínání ve druhém levelu :D ! Ale zvládnout se to musí dát! :)

"Bez tvrdé práce neroste nic jiného než plevel." - Gordon B. Hinckley


30 day shred - Den 3 level první ->čím dál lepší

8. března 2015 v 10:31 | M. |  cvičení


Den 3. probíhal vpohodě. Už to dávám lépe...opravdu se zlepšuji, což je velkou motivací. Také se ke mě přidala sestra,kterou to cvičení strašně baví a dnes ráno mi říkala, že se strašně těší, až si zase zacvičí s Jillian - já to nechápu (já byla po prvním cvičení úplně mrtvá). Dnes se bohužel dostavili ty dny v měsíci bez kterých bych se i obešla a mám fakt velké křeče, takže uvidíme, jak to dnes zvládnu.


"Nejefektivnější způsob jak to udělat, je udělat to." - Amelia Earhart30 day shred - Den 2 level první -> téměř bez problémů

7. března 2015 v 16:52 | M. |  cvičení
Jak to jde s březnovou výzvou 30 day shred?
-----------------------------------------------------------4.3. jsem měla cvičit druhý den a 5.3. jsem měla cvičit třetí den ale všechno mě bolelo natolik, že jsem se na to vykašlala.. nejdříve jsem na sebe byla naštvaná, že se vzdávám ale dnes vám mohu říct, že jsem za to opravdu ráda.
Včera jsem 6.3. jsem cvičila den 2. a všechno mi to šlo daleko lépe než ten první den + jsem to zvládla skoro celé.. u dřepů mě bolela stehna..ze začátku jsem to překonávala ale v poslední sérii jsem už nedělala dřepy ale jen zvedala činky. V poslední sérii mě už totálně vytáčelo kardio a maximálně jsem si zamilovala posilování prsních svalů !
A i po tréninku jsem byla úplně vpohodě. Vůbec jsem nebyla vyřízená! A měla jsem strašnou radost z toho, jak mi to šlo.

"Už jenom jeden trénink vás dělí od skvělé nálady!"

Dnes ráno jsem naprosto bez problémů vstala z postele a normálně fungovala. Nic mě nebolelo ani ta stehna. Už se moc těším, až si zase zacvičím.30 day shred - Level 1 následky dne prvního

4. března 2015 v 22:14 | M. |  cvičení

Ráno po prvním dni programu 20day shred, level 1 bylo zajímavé. Když jsem ležela v posteli cítila jsem celé tělo a myslela jsem si, že pro mě bude problém vůbec vstát, ale byla jsem se překvapená tím, jak lehké to bylo. Nicméně dosti mě ceclý den bolí zadek a stehna..o tom, že bych si bez problému dřepla můžu jen snít, protože pokaždé, když se o to pokouším, tak mám pocit jako by mi měl stehenní sval uprostřed prasknout a rozpůlit se na dvě části :D ! Ale nepropadejme panice! ;)


"POZOR! Cvičení způsobuje zdraví a radost!"


Vzhledem k tomu, jak mě spodní část těla bolí (ale při některých činnostech cítím i břicho), se ji snažím co nejvíce rozhýbat, takže dneska jedna hodinová procházka bez psa, další dvě se psem + běh! A mám z toho popravdě velkou radost a cítím se skvěle!
Do Jillian jsem se ještě nepustila a kvůli té bolesti se mi ani nechce ale budu muset zatnou zuby a jít do toho! A abych pravdu řekla, tak na to teď myslím jako na největší utrpení :D ! Po několika hodinách jsem si uvědomila, že ta bolest je taková, že to prostě nejde! Beru to tak jakože si svaly potřebují odpočinout, aby vše mohlo fungobat, tak jak má.


30 day shred - Level 1 den první

4. března 2015 v 17:22 | M. |  cvičení

Ahooj všichni :) Mám za sebou první den 30 days shred a nemůžu uvěřit tomu, že jsem to dokázala :) těším se na zítřek ikdyž si nejsem úplně jistá tím, jestli pro mě nebude pohyb utrpením :D !

Pohybuj se, hýbej se, protože můžeš. Když se hýbat nebudeš, nejspíš toho časem nebudeš ani schopný." - Ido Portal


30 days shared jsem už jednou cvičit začala - asi před dvěma lety a to jsem vůbec netušila, že toto cvičení slibuje takové kouzelné až zázračné účinky.. nicméně jsem nevydržela ani první level a bylo pro mě extrémně obtížné vydržet vůůbec těch 20 minut. Jak to se mnou vypadá tentokrát?

První dojmy po tréninku: Myslím si, že se za ty dva roky moje fyzická kondice hoodně změnila a to k lepšímu ikdyž je pro mě level 1 stále velice obtížným. Slyšela jsem ale, že se to po 3. až 4. dni zlepší, tak uvidíme :)
Jinak k celému průběhu mohu napsat asi jen toto: dosti jsem cítila stehenní svaly a zažila jsem takový ten pocit, kdy už maximálně nechcete pokračovat ale moje zesilující vůle mě nutí pokračovat dál. Po necelých 7 minutách jsem byla totálně otrávená. Zatímco po 20ti minutách jsem se divila, jak daleko jsem došla... noo a když jsem zjsitila, že už se protahuji, tak jsem byla neskutečně šťastná noo ale nic z celého workoutu se nevyrovnalo tomu, když jsem slyšela: "You finished level 1" :) :) :) A co po docvičení? Celou dobu, kdy píši tento text se celé moje tělo klepe :D ! Tělo zapracovalo :D :D !! Ale víte co? Cítím se úžasně!!

Video podle,kterého jsem cvičila nalezente pod perexem.

Definitvní návrat s 30 day shred!

3. března 2015 v 21:42 | M. |  cvičení

Dobráá, dobráá.. minule mi návrat nevyšel (připadám si jako blázen, že si tu takhle píšu sama se sebou no a co no :D) ale tentokrát musím zdokumentovat něco velkého :D a doufám, že se díky tomu i trošku změní návštěvnost - rozhodla jsem se vyzkoušet cvičení s Jillian Michaels - 30 Day shred!


Body trénink 30 Day Shred patří mezi nejoblíbenější cvičební programy mezi ženami a dívkami. Skládá se z celkem tří video cvičení (úrovně 1, 2 a 3) o délce 30 minut. Jak si lze z názvu vyvodit, vždy po 10 dnech cvičení přejdete na vyšší level, celkem vám tedy program zabere rovný měsíc.

Už jsem tento program jednou cvičila ale to mi bylo tak 14-15 :D a vydržela jsem u toho asi jen tři dny... teď jsem ale viděla na internetu fotku youtuberky Shopaholic Nicol, která právě tento program dokončila a její výsledek mě opravdu zaujal.
Rozhodla jsem se, že se do toho opět pustím a budu to vše dokumentovat zde na mém blogu. Také sem pozdejí chci přidat nějaké ty pokroky (budouli nějaké) ve formě měr a fotek...to ale asi všechno až za měsíc.

Neslibuji si od toho žádné zázračné hubnutí - to už ani nechci, protže jsem dost zhubla v září ale zpevnění postavy by mi neublížilo a chci to prostě otestovat pro někoho kdo chce hubnout a chce vědět do čeho jde a jaké to dopravdy bude mít účinky :D :) !

Videa podle kterých budu cvičit naleznete pod perexem.

Ještě bych se vás chtěla zeptat, jestli podle Jillian někdo z vás cvičil nebo cvičí? Pokud ano, jaké máte zkušenosti a taak.. No a samozřejmě by mě zajímalo, zda se ke mě někdo přidá! Budu moooc ráda za každý komentář!