30 day shred - Level 1 den první

4. března 2015 v 17:22 | M. |  cvičení

Ahooj všichni :) Mám za sebou první den 30 days shred a nemůžu uvěřit tomu, že jsem to dokázala :) těším se na zítřek ikdyž si nejsem úplně jistá tím, jestli pro mě nebude pohyb utrpením :D !

Pohybuj se, hýbej se, protože můžeš. Když se hýbat nebudeš, nejspíš toho časem nebudeš ani schopný." - Ido Portal


30 days shared jsem už jednou cvičit začala - asi před dvěma lety a to jsem vůbec netušila, že toto cvičení slibuje takové kouzelné až zázračné účinky.. nicméně jsem nevydržela ani první level a bylo pro mě extrémně obtížné vydržet vůůbec těch 20 minut. Jak to se mnou vypadá tentokrát?

První dojmy po tréninku: Myslím si, že se za ty dva roky moje fyzická kondice hoodně změnila a to k lepšímu ikdyž je pro mě level 1 stále velice obtížným. Slyšela jsem ale, že se to po 3. až 4. dni zlepší, tak uvidíme :)
Jinak k celému průběhu mohu napsat asi jen toto: dosti jsem cítila stehenní svaly a zažila jsem takový ten pocit, kdy už maximálně nechcete pokračovat ale moje zesilující vůle mě nutí pokračovat dál. Po necelých 7 minutách jsem byla totálně otrávená. Zatímco po 20ti minutách jsem se divila, jak daleko jsem došla... noo a když jsem zjsitila, že už se protahuji, tak jsem byla neskutečně šťastná noo ale nic z celého workoutu se nevyrovnalo tomu, když jsem slyšela: "You finished level 1" :) :) :) A co po docvičení? Celou dobu, kdy píši tento text se celé moje tělo klepe :D ! Tělo zapracovalo :D :D !! Ale víte co? Cítím se úžasně!!

Video podle,kterého jsem cvičila nalezente pod perexem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu

KLIK :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama