30 day shred - Level 1 následky dne prvního

4. března 2015 v 22:14 | M. |  cvičení

Ráno po prvním dni programu 20day shred, level 1 bylo zajímavé. Když jsem ležela v posteli cítila jsem celé tělo a myslela jsem si, že pro mě bude problém vůbec vstát, ale byla jsem se překvapená tím, jak lehké to bylo. Nicméně dosti mě ceclý den bolí zadek a stehna..o tom, že bych si bez problému dřepla můžu jen snít, protože pokaždé, když se o to pokouším, tak mám pocit jako by mi měl stehenní sval uprostřed prasknout a rozpůlit se na dvě části :D ! Ale nepropadejme panice! ;)


"POZOR! Cvičení způsobuje zdraví a radost!"


Vzhledem k tomu, jak mě spodní část těla bolí (ale při některých činnostech cítím i břicho), se ji snažím co nejvíce rozhýbat, takže dneska jedna hodinová procházka bez psa, další dvě se psem + běh! A mám z toho popravdě velkou radost a cítím se skvěle!
Do Jillian jsem se ještě nepustila a kvůli té bolesti se mi ani nechce ale budu muset zatnou zuby a jít do toho! A abych pravdu řekla, tak na to teď myslím jako na největší utrpení :D ! Po několika hodinách jsem si uvědomila, že ta bolest je taková, že to prostě nejde! Beru to tak jakože si svaly potřebují odpočinout, aby vše mohlo fungobat, tak jak má.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cvičily jste někdy s Jillian Michaels - 30 Day shred ?

Ano
Ne ale začnu
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama