Definitvní návrat s 30 day shred!

3. března 2015 v 21:42 | M. |  cvičení

Dobráá, dobráá.. minule mi návrat nevyšel (připadám si jako blázen, že si tu takhle píšu sama se sebou no a co no :D) ale tentokrát musím zdokumentovat něco velkého :D a doufám, že se díky tomu i trošku změní návštěvnost - rozhodla jsem se vyzkoušet cvičení s Jillian Michaels - 30 Day shred!


Body trénink 30 Day Shred patří mezi nejoblíbenější cvičební programy mezi ženami a dívkami. Skládá se z celkem tří video cvičení (úrovně 1, 2 a 3) o délce 30 minut. Jak si lze z názvu vyvodit, vždy po 10 dnech cvičení přejdete na vyšší level, celkem vám tedy program zabere rovný měsíc.

Už jsem tento program jednou cvičila ale to mi bylo tak 14-15 :D a vydržela jsem u toho asi jen tři dny... teď jsem ale viděla na internetu fotku youtuberky Shopaholic Nicol, která právě tento program dokončila a její výsledek mě opravdu zaujal.
Rozhodla jsem se, že se do toho opět pustím a budu to vše dokumentovat zde na mém blogu. Také sem pozdejí chci přidat nějaké ty pokroky (budouli nějaké) ve formě měr a fotek...to ale asi všechno až za měsíc.

Neslibuji si od toho žádné zázračné hubnutí - to už ani nechci, protže jsem dost zhubla v září ale zpevnění postavy by mi neublížilo a chci to prostě otestovat pro někoho kdo chce hubnout a chce vědět do čeho jde a jaké to dopravdy bude mít účinky :D :) !

Videa podle kterých budu cvičit naleznete pod perexem.

Ještě bych se vás chtěla zeptat, jestli podle Jillian někdo z vás cvičil nebo cvičí? Pokud ano, jaké máte zkušenosti a taak.. No a samozřejmě by mě zajímalo, zda se ke mě někdo přidá! Budu moooc ráda za každý komentář!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cvičily jste někdy s Jillian Michaels - 30 Day shred ?

Ano
Ne ale začnu
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama